کیفیت بازیکن ولفسبورگ اشکان دژاگه کاپیتان تیم ملی

کیفیت: بازیکن ولفسبورگ اشکان دژاگه کاپیتان تیم ملی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار حوادث همسایه‌ها سروصدای دعوای آنها را بارها شنیده بودند ، خودکشی هولناک مرد بعد از قتل همسر 26ساله‌اش

پنج شنبه گذشته یکی از ساکنان مجتمع 4 واحدی در شهرک رضویه مشهد به مستاجری که از حدود دو هفته قبل در یکی از واحدهای این ساختمان سکونت داشت اعتراض کرد که اوضاع لول

خودکشی هولناک مرد بعد از قتل همسر 26ساله اش/ همسایه ها سروصدای دعوای آنها را بارها شنیده بودند

عبارات مهم : خراسان

پنج شنبه گذشته یکی از ساکنان مجتمع 4 واحدی در شهرک رضویه مشهد به مستاجری که از حدود دو هفته قبل در یکی از واحدهای این ساختمان سکونت داشت اعتراض کرد که اوضاع لوله کشی ساختمان را بررسی کند آیا که سقف منزل آن ها به شدت دچار رطوبت شده است است.

خراسان نوشت:مستاجر جوان نیز قول داد که به زودی مسئله را برطرف می کند تا این که چند شب بعد هنگامی که همسایه از یک مجلس مهمانی به منزل بازگشت، متوجه شد آب از سقف ساختمان سرازیر شده است است.

او با نگرانی به طبقه اوج رفت ولی هرچه زنگ واحد آپارتمانی را به صدا درآورد کسی در را باز نکرد. همسایه که از ریزش گچ های سقف منزلش دلواپس بود و صدای آب نیز از واحد آپارتمانی همسایه تازه وارد به گوش می رسید هراسان با آتش نشانی تماس گرفت. دقایقی بعد نیروهای آتش نشانی به ناچار حفاظ واحد آپارتمانی مرد 33 ساله را گشودند و وارد منزل شدند ولی صحنه ای وحشتناک برابر آن ها قرار گرفت.

همسایه‌ها سروصدای دعوای آنها را بارها شنیده بودند ، خودکشی هولناک مرد بعد از قتل همسر 26ساله‌اش

جسد زنی داخل رختخواب پهن شده است در پذیرایی افتاده بود و پیکر بی جان مردی نیز درون آشپزخانه قرار داشت. خون زیادی در سراسر اتاق ها و حتی سرویس بهداشتی به چشم می خورد. آثار کبودی ناشی از انسداد راه تنفسی روی صورت و گردن زن 26 ساله نمایان بود و حکایت از آن داشت که وی با فشار بر عنصرهای حیاتی گردن به قتل رسیده است.

ادامه بررسی ها همچنین نشان می داد که مرد 33 ساله بعد از قفل کردن در منزل از داخل با تیغ رگ های دست و گردنش را زده است و سپس داخل آشپزخانه روی سینک دست شویی افتاده و به علت شدت خون ریزی جان خود را از دست داده هست. بنابر گزارش خراسان این در حالی بود که همسایگان این زوج جوان، از اختلافات شدید خانوادگی بین آن ها سخن می گفتند.

پنج شنبه گذشته یکی از ساکنان مجتمع 4 واحدی در شهرک رضویه مشهد به مستاجری که از حدود دو هفته قبل در یکی از واحدهای این ساختمان سکونت داشت اعتراض کرد که اوضاع لول

یکی از همسایگان آن ها به بازپرس شعبه 211 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: این زوج مدام با یکدیگر مشاجره می کردند و صدایشان در بیرون از منزل نیز شنیده می شد. آن ها در شب وقوع اتفاق هم با یکدیگر جر و بحث می کردند که به طور ناگهانی فریادهای زن جوان خاموش شد. گزارش خراسان حاکی است: با انتقال اجساد قربانیان این اتفاق تلخ به پزشکی قانونی، تحقیقات زیاد راجع به چگونگی وقوع این اتفاق از سوی قاضی میرزایی همچنان ادامه دارد.

واژه های کلیدی: خراسان | ساختمان | آتش نشانی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs