کیفیت بازیکن ولفسبورگ اشکان دژاگه کاپیتان تیم ملی

کیفیت: بازیکن ولفسبورگ اشکان دژاگه کاپیتان تیم ملی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار اجتماعی وای‌فای رایگان دامی جهت کلاهبرداری

به گزارش میزان، نوروز، بسیاری از مسافران هنگام سفر از اینترنت رایگان هتل ها و مراکز تفریحی استفاده می کنند؛ موضوعی که گرچه در نگاه اول نشان دهنده خدمات خوب هست،

وای‌فای رایگان دامی جهت کلاهبرداری

وای فای رایگان دامی جهت کلاهبرداری

عبارات مهم : دستگاه

در نوروز اینترنت و وای فای رایگان دامی جهت کلاهبرداری و دزدی اطلاعات است.

به گزارش میزان، نوروز، بسیاری از مسافران هنگام سفر از اینترنت رایگان هتل ها و مراکز تفریحی استفاده می کنند؛ موضوعی که گرچه در نگاه اول نشان دهنده خدمات خوب هست، ولی در این میان عده ای سودجو براحتی با استفاده از وای فای رایگان دست به دزدی اطلاعات مسافران می زنند.

وای‌فای رایگان دامی جهت کلاهبرداری

بسیاری از هموطنان در ایام عید و در سفر، با لپ تاپ، تبلت یا گوشی هوشمند خود در هرکجا به اینترنت رایگان وصل می شوند، غافل از این که بسیاری از هکر ها از طریق همین اینترنت رایگان اقدام به دزدی اطلاعات شخصی افراد می کنند. زیاد هکر ها در مراکز اقامتی بین راهی و توریستی با اینترنت های رایگان و بدون رمز عبور براحتی به اطلاعات افراد دسترسی پیدا می کنند.

به علت همزمانی استفاده چند نفر از یک دستگاه، مجرمان نامرئی براحتی سایت های دیده شده است را مشاهده و دستگاه شما را هک می کنند. بهتر است تمامی اطلاعات مهم و شخصی خود را قبل از سفر در یک هارد یا فلش تخلیه کرده و این اطلاعات را همراه خود به سفر نبرید.

به گزارش میزان، نوروز، بسیاری از مسافران هنگام سفر از اینترنت رایگان هتل ها و مراکز تفریحی استفاده می کنند؛ موضوعی که گرچه در نگاه اول نشان دهنده خدمات خوب هست،

همچنین اگر در طول روز قصد دارید از اینترنت باز و رایگان استفاده کنید، روی دستگاه خود دیوار آتشین (فایر وال) را راه اندازی کنید. هنگام سفر جهت لپ تاپ، تبلت و گوشی خود از رمز های ترکیبی و پیچیده مانند حروف، علائم و عدد استفاده کنید تا در صورت دزدی کسی نتواند به اطلاعاتشان دست یابد. همچنین بهتر است در هنگام سفر به جای اعتماد و استفاده از اینترنت رایگان بدون رمز از بسته های اینترنت اپراتور ها استفاده شود.

سرهنگ علی نیک نفس سرپرست معاونت تشخیص و پیشگیری پلیس فتا

واژه های کلیدی: دستگاه | رایگان | اطلاعات | استفاده | اطلاعات | اینترنت | کلاهبرداری | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs